Güvenlik Kamera Kurulumunda Dikkat Edilecek Unsurlar

Güvenlik Kamera Kurulumunda Dikkat Edilecek Unsurlar

Şüphesizki Güvenlik Kamera Kurulumu Ve Montajında En Önemli Unsurlardan Birtanesi Güvenlik Kamera Kablosu Kablonun Kalitesi Tse Belgesi Üretim Yeri Çok Önemlidir. Çin Ccctv Kablolarından Uzak Durulmalı Yerli Tse Belgeli Güvenlik Kamera Kablosu Kullanılmalıdır. Kablo Mesafesi Kalitesiz Kablolarda Görüntü Kaybına Ve Görüntü Titremesine Neden Olucaktır. Proses Güvenlik Kamera Sistemleri Montajını Yaptığı Kameraların Kabloların 1. Sınıf Kaliteli Olmasına Ve TSE İSO 9001 Belgeli Olmasına Dikkat Eder.

güvenlik kamera kablosu

Güvenlik Kamera Model Ve Markaları  Önemi

Güvenlik Kamera Önemi Herzaman Çok Önemlidir İthalatcı firmalar Tarafından İthal Edilen Güvenlik Kameraları Kore- Çin- Janpon Yadan İthal Edilmektedir. Güvenlik Kamerası Lensi İçinde Kullanılan Bordu Çok Önemlidir Sony Ccd Diye Geçen Güvenlik Kameraların Sadece İçindeki Lensleri Sony Markadır Geri üretim Sonye Ait Olmamaktadır.

Proses Güvenlik Kamera Sistemleri Japon Malı Güvenlik Kamera Sistemleri İthal Eden İthalatcı Firmalardan Ürünlerini Temin Eder.

Güvenlik Kamera Kurulumu Yaptırdığınız Şahıs Ve Firmalardan Faturanızı Alınız

Bir Çok Kişi İnternet Üzerinden Güvenlik Kamerası Kurulumu Ve Satışı Yapmaktadır Taktırdığınız Güvenlik Kamerasının Faturalı olmasına dikkat ediniz. Piyasada Bir Çok kişi Vergi Levhasız Ve Ruhsatsız İş Yapmaktadır. Faturanın Önemi Garantidir Faturasız Ürün Garanti Kapsamı içine Girmez. Proses Güvenlik Kamera Sistemleri Faturasız Ürün Satmamaktadır.

Proses Güvenlik Kamera Kurulumu Yaptığı İşlerin Resimlerini Çekip Referans Olarak Yayınlamaktadır. Referanslar Bölümünden İşlerimizi Takip Edebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekür Ederiz..

Genel Müdür : Semih Sengir

 

 

Not Bırakın Biz Sizi Arıyalım (Proses Güvenlik 0216-473-72-77)

alışveriş sitesi güvenlik kamerası