Pendik Alarm Sistemleri

pendik alarm sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri , mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici , can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir. 17 yıllık tecrübemizle size en doğru ürünleri en uygun şartlarda Proses güvencesiyle sunuyoruz.
Hırsız Alarm Sistemi ürün gamımızda ; başlangıç seviyesindeki ekonomik ürünlerden , son derece büyük ölçekli projeleri çözecek ürünlere ulaşan çok sayıda çözümümüz mevcuttur.

Hırsız Alarm Sistemi panellerini Proses Alarm Merkezi vasıtasıyla 365 gün 24 saat boyunca takip ediyoruz. İstediğiniz takdirde size web portalımızdan bir şifre vasıtasıyla sisteminizi izleme imkanı veriyoruz. Alarm panellerini normal telefon hattı ( PSTN ) , mobil telefon hattı ( GSM ) ve son teknoloji ürünü olan network ( LAN ) üzerinden BAİM e bağlayabiliyoruz. Özellikle günümüzde her ev ve iş yerinde ADSL hattı bulunduğu düşünüldüğünde alarm panelinizin 24 saat online olarak takip edilmesi hem mali olarak tasarruf ve daha önemlisi % 100 güvenlik taşımaktadır.Firmamız Pendik Alarm Sistemleri Proses Alarm Sistemleri Olarak İstanbulun Heryerinde Hizmet Vermektedir.

Not Bırakın Biz Sizi Arıyalım (Proses Güvenlik 0216-473-72-77)

alışveriş sitesi güvenlik kamerası